Spausdinti

2022 m. balandžio 2–3 d. LSC sporto komplekse „Druskininkai“ vyko Lietuvos sportinio sambo (vyrų ir moterų) ir kovinio sambo (Sambo Combat) (vyrų) čempionatas, kuriame dalyvavo šimtas šio sporto šakos atstovų iš įvairių Lietuvos sambo klubų.

Mindaugas Veržbickas 79 kg svorio kategorijoje laimėjo 3 kovas anksčiau laiko ir 13 kartą iš eilės tapo Lietuvos čempionu. Taip pat buvo pripažintas pačiu techniškiausiu kovinio sambo (Sambo Combat) LT kovotoju. Jam buvo suteiktas tarptautinio sambo sporto meistro vardas.
Kornelijus Aukštuolis laimėjo 2 kovas anksčiau laiko ir finale, kovotojui atsisakius kovoti dėl traumos, laimėjo 1 vietą svorio kategorijoje iki 88 kg.
Teodorui Aukštuoliui buvo suteiktas tarptautinio sporto meistro vardas. Taip pat gerai pasirodė sportinio Sambo Ukmergės atstovai, kurie užėmė prizines vietas.
„Dėkojame už puikų priėmimą LSC komplekse „Druskininkai“! Norime sugrįžti.“ , – puikiai praėjusiu čempionatu džiaugėsi Lietuvos sambo federacijos prezidentas Eduardas Rudas.